Gül Bahçesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi

0242 227 5150
Adres: 
Yeşilyurt Mahallesi 4348 Sokak No:4 Mehmet Yiğit Apt. Kepez / ANTALYA
E Posta: 
info@antalyagulbahcesi.com
Web Sitesi: 
http://www.antalyagulbahcesi.com/

Diğer Bilgiler

GENEL AÇIKLAMA

Bizler çocuklarımızın geleceğini önemsiyoruz ve her çocuğun sevgi ile iyi bir eğitimi hak ettiğini düşünüyoruz. Çocuklarımız için güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir ortam hedefleyen okulumuz, konusunda uzman eğitmenleri ve tecrübeli personeliyle hizmet vermektedir. Fiziksel olanaklarımızı ve eğitim programlarımızı görmeden, ekibimizle tanışmadan lütfen karar vermeyin.

Okulumuz 0-6 yaş grubunda bulunan çocuklara 08:00-17:00 saatleri arasında tam gün, yarım gün ve oyun grubu seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Çocukların kendilerine ait pembe bir dünyaları vardır. Hayat oyuncaklar ve oyunlardan ibarettir. Ancak büyüdükçe yetişkinlerin dünyasına adım atmak zorundadırlar. İlk ve en büyük adım da okula başlamaktır. Bu geçiş onlar için sıkıntısız ve kolay olmalıdır.

Antalya Gül Bahçesi Kreş olarak onlar için düzenlenmiş, bu geçiş döneminde onları büyüklerin dünyasına en iyi şekilde hazırlamak için en sevdikleri şey olan oyun ile birlikte kazanmaları gereken becerileri onlara katan, 2 yaştan 6 yaş hazırlık sınıfına kadar çocukları bilişsel, sosyal, psikomotor, duygusal ,dil alanlarında destekleyip, geliştiren bir kurumdur. Uzman kadrosuyla, çocukların kendi yeteneklerini geliştirmeleri, becerilerini arttırmaları konusunda onlara yol gösterip, yardımcı olur. Onları kendine güvenen, kendini ifade edebilen, özgürce sorgulayıp, çözüm arayan, kendini ve diğerini anlayıp, onlara saygıyla yaklaşan, erdemli ve yaş düzeyine uygun gelişim gösteren bireyler olmalarını sağlar. Her çocuk kendi dünyası ile özeldir. Öğrencilerin yaş, ilgi ve gelişimleri doğrultusunda hazırlanan eğitim programı uygulanmaktadır

Ekibimiz Okul öncesinin sihirli sözcüğü oyun ile pozitif ve bilimsel yaklaşmanın önemini bilen çocuk gelişimi konusunda uzman eğitimciler ve branş öğretmenleriyle yaş gruplarına uygun eğitim vermektedir.