Bilge Çocuk Akademisi Kreş Gündüz Bakım Evi

0505 616 4139
Adres: 
Arapsuyu Mah.Akdeniz Bul.4124 Sok. No:15/1 Konyaaltı

Diğer Bilgiler

GENEL AÇIKLAMA

Okulumuz geniş bahçesi olan 2 kattan oluşan bağımsız bir yapıdır. Giriş katında; geniş ve ferah yemekhane, mutfak, oyun odaları ve çocuk tuvaletleri bulunmaktadır. İkinci katında; müzik, satranç, resim-ebru, seramik-heykel, tiyatro, bilim ve teknoloji, İngilizce-Rusça sınıflarımız, uyku odamız, ve çocuk tuvaletlerimiz bulunmaktadır.

 

1, 2, 3, 4 ve 5, 6, 7, 8. sınıf öğrencilerinin 6'şar kişilik sınıflarda,

 

Günlük ödev kontrolü

Okul derslerinin takibi

Bir sonraki güne hazırlık

Her öğrenciye bilgiyi depolamaya dönük değil, kullanmaya yönelik eğitim verilmektedir.

 

Çocuklarımız için kahvaltılar ve yemekler özel mutfağımızda bulunan deneyimli aşçımız tarafından günlük olarak hazırlanmaktadır. Dengeli beslenmeye gösterilen özenle sebze, protein ve karbonhidrat içeren besinlerin kullanımına dikkat edilmektedir. Sabah, öğle, ve ikindi kahvaltıları mutfağımızda hazırlanmakta ve öğünlere eşlik eden sıvılar çocuklara yararı olan çay, süt, ve meyve suları olarak sunulmakta olup kola türü asitli içeceklere yer verilmemektedir.

 

Bahçemizde oyun gruplarımız bulunmaktadır.

 

Okulumuza 0-14 yaş grubu çocuklar kabul edilmektedir. Kabul edilen çocuklardan uyku uyumak isteyen olursa uyutulmakta olup, böyle bir alışkanlığı olmayanlar ise günlük program akışına uygun olarak eğitimini sürdürmektedir.